روانشناسی زناشوییروانشناسی

همکار بودن باهمسر را چگونه مدیریت کنیم؟

همکار با همسر

چه گونه با همسر خویش همکار شویم؟

چنانچه با همسرتان همکار باشید لازمست بدانید که چطور زندگی تان را با مشکل روبرو نکنید به علت رقابت در بازار شغل و شرایط اقتصادی , افرادی می باشند که زندگی خود را وقف کارشان نموده اند . این وضعیت , امکان دارد اشخاص را بین کار و زندگی , مبتلا سردرگمی نماید . خصوصا اگر با همسرتان همکار باشید .

وقتی که با همسرتان کار می‌کنید , لازمست بدانید که چطور در عین حال که وظایفتان را انجام می دهید , زندگی تان را با مشکل روبرو نکنید .

زوج همكار

همکار بودن با همسر میتواند مشکلات مختص خویش را داشته باشد , آمیختن مسایل زناشویی و کاری با یکدیگر مطمئنا می‌تواند سبب بروز مشکل در روابط همسران گردد . همکار بودن با همسر در کنار مزایایی که قادر است برای زوجین داشته باشد , مشکلاتی هم برای بسياري از زن و شوهرها دارد که چنانچه نتوانند آنان را حل کنند مسئله ایجاد مشکلات جدّي تر در زندگی خواهد شد که شاید شالوده های زندگی زناشویی را سست نماید . به همین علت می بایست راهی برای حل مشکلات همکار بودن زن و شوهر درنظر گرفت .

همکاری با همسر

بیشتر ما داشتن استقلال مالی را پیش زمینه ای برای استقلال فکری می‌دانیم . به همین علت هم اغلب دوست داریم که چه بسا پس از ازدواج هم به اشتغال قبلی خودمان ادامه دهیم و حتی در بعضی مواقع به علت داشتن آينده و شرایط بهتر برای زندگی مشترکمان به تفکر ایجاد کسب و کار مستقل برای خودمان میافتیم .

این کسب و کار مستقل قادر است با همکاری همسرمان صورت گیرد , هر که شبانه روز را با او میگذرانیم , این کار به اعتقاد روان شناسان بسياري میتواند کاری پرخطر باشد و به اعتقادوباور گروه دیگری اتفاقا می‌تواند باعث نزدیک شدن دو طرف به یکدیگر باشد .

پیشنهاد هایی برای همیاری برنده با همسر

شما بایستی در محل کار با هم رابطه ماهر و شغلی داشته باشید , مهم تر از تمامی مسایل خانوادگی را از مسایل کاری جدا نمایید . بنابراین , هر کاری که در دفتر کار انجام می دهید , بایستی همانجا بماند و لزومی ندارد در منزل با همسرتان در زمینه ی مسایل کاری بحث نمائید . این بدان معناست که در خانه باید زن و شوهر باشید و در دفتر کار , مشغول کار کردن , تا بین این دو اعتدال ساخت شود .

زن و شوهر همکار

دفتر شما بایستی رسمی باشد . این برای سلامت ذهنی و شغل شما بسیار حیاتی است . جدا کردن محل کار از محل زندگی , به خصوص در صورت کار با همسر , برای لذت بردن از زندگی دوچندان دارای اهمیت است .

ازدواج با همکار

برای برقراری یک رابطه موفق میان همسرتان در منزل و محل کار , هر دو طرف باید به هم‌دیگر احترام بگذارید . شما مدام باید سر کار احترام یکدیگر را نگه دارید و مشابه یک همکار با نیز رفتار فرمایید . لازم است در منزل و محل کار , راههای به خصوصی برای رابطه با هم داشته باشید . شما باید یک انگیزه مشترک را برای خود تعيين نمائید . به‌این دلیل که هیچ نقشه راهی , بدون داشتن مقصد در ذهن معنی ندارد . درصورتی که با هم سازگاری نمایید که به طرف یک مقصود مشترک پیش بروید , تلاش خواهید کرد آن هدف را محافظت فرمائید .

همکار با همسر

همکار بودن با همسر

در‌صورتی‌که با هم همکار میباشید به این چند نکته برای حفظ کیفیت رابطه توجه فرمایید :

– مسئله کار و رابطه را از هم جدا فرمایید

– فردیت تان را از دست ندهید

– فضای کار را از هم جدا فرمائید

اخذ بی قید و شرط اقامت دایم ترکیه

پیج اینستاگرامتو مالامال فروش کن

– فعالیت در بخش ها و محیط های مجزا

– باوجود تفاوت نظرها باهم کار فرمائید

– به وظیفه های خودتان عمل فرمائید

– به پیشرفت فکر کنید

– ارزش همکار بودن

– به هم‌دیگر احترام بگذارید

– هدف مشترکی را دنبال نمایید

– زمانی را بخود اختصاص دهید

– عشق را فراموش نکنید

– منم نه ما!

Related posts
روانشناسی

راز زندگی زیبا در چیست؟

روانشناسی

تاثیر شکرگزاری در زندگی چگونه است؟

روانشناسی زناشویی

زن متاهل خیانت می کند؟

روانشناسی

نئو و تحلیل این تست روانشناسی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *