روانشناسی

دلتنگ کردن عزیزان رابیاموزیم

چگونه دوستانمان را دلتنگ خود کنیم؟

گهگاه تمام چیزی که یک فرد دلتنگ به آن نیاز دارد این است که تلنگری به وی بزنیم تا یادش بیاید که چه چیزی را از دست داده است  . در صورتی شما هم عشق زندگی تان را از دست داده اید البته دلتان هنوز پیش اوست و در‌پی راهی می باشید تا اورا دلتنگ خود نمائید , کارهایی را که درپی برایتان آورده ایم , انجام دهید .

چه طور کسی را که دوست داریم  دلتنگ خویش کنیم؟

در شرایطی‌که به دنبال راهی برای این می باشید که طرف مقابل تان را دلتنگ تان نمایید , نشانه این است که دوست دارید اورا بار دیگر به زندگی تان راه دهید . البته گذشته از هر کاری به‌این سوال های جواب دهید : دلیل طلاق شما چه بود؟ آیا ارتباط تان قبل از طلاق عالی پیش می رفت؟ آیا در رابطه ای تندرست بوده اید یا سمی؟ بعداز جواب بدین سوالهای , چنانچه فکر میکنید که طرف در مقابلتان ارزشش را دارد , برای دلتنگ ساختن و به تبع بازگشت او همت نمائید .

عکس هایی از خودتان در حال خوشگذرانی بگذارید

چنانچه بعد از طلاق از عشق و علاقه زندگی تان اینطور نشان دهید که ناراحت و افسرده هستید , وی هیچ توجهی به شما نخواهد کرد . اما برعکس , چنانچه سعی نمایید که خوشحال باشید , حسادت اورا بر انگیخته اید . بنابراین در شبکه های اجتماعی عکس هایی از خویش را که در حال خوشگذارنی میباشید منتشر نمائید . چه بسا اگر در حالا خوشگذرانی نبودید , از دوستان تان بخواهید که با شما یک عکس مدل جمعی بگیرند و آن را در برگه تان آپلود نمایید . مطمئنا طرف مقابل تان از این‌که در‌این حالت در کنار شما نیست , ناراحت شده و برخورد نشان خواهد اعطا کرد .

پست هایی از خاطرات مشترکتان بگذارید

درصورتی که با گذاشتن عکس های مشترک تان در شبکه های اجتماعی مشکلی ندارید , میتوانید عکس های مشترکی از خاطرات خوش تان را منتشر نمایید . با این کار به وی نشان می دهید که هنوز هم به روزهای با هم بودن می‌پندارید . این کار نه فقط دیگران , بلکه عشق زندگی تان را هم تحت تاثیر قرار خواهد اعطا کرد . علاوه بر آن , اگر او به فکر بازگشت بود البته جرات اش را نداشت , با این عمل شما جسارت حتمی را پیدا خواهد کرد .

 

برای او آرزوی خوشبختی فرمائید

هنگامی که ما عشق و علاقه از دست رفته مان را می‌بینیم یا با وی بعد زمان ها ارتباط برقرار میکنیم , معمولا ناراحت و افسرده می شویم . البته شما باید این احساس را در خود سرکوب فرمایید . اگر به هر دلیل با او برخورد کردید , سعی نمایید که خودتان را خوب نشان دهید . به جای گله کردن , برای او آرزوی بهترین ها را داشته باشید . این رفتار بالغانه برای طرف پیش رویتان تلنگری خواهد بود که بداند چه کسی را از دست داده است . در‌صورتی‌که این برخورد , پایانی برخوردی باشد که وی با شما داشته , رفتار مثبت شما تا مدام ذهن اش را درگیر خواهد کرد .

دلتنگ
احساس تنهایی می کنی؟

مدام لازم نیست که برای دلتنگ کردن دیگران به سوی شان بروید , گاهی فقط چیزی که شما به آن نیاز دارید این است که زندگی عادی خودتان را داشته باشید . بگذارید که وی ببینید شما فارغ از وی هم میتوانید زندگی فرمایید . همین برای وی کافی ست تا بخواهد که در قسمتی از زندگی جداگانه شما شریک باشد . اگر او از بیرون ببیند که شما زندگی نرمال و برنامه های دائمی خودتان را دارید , مطمئنا می‌خواهد که از زاویه دید نزدیک تری با شما در رابطه باشد .

به خودتان بیشتر برسید

در‌صورتی‌که شما بیش از از زمانی زمانی که طرف مقابل تان در زندگی تان بوده به خودتان برسید , شک و تردید نکنید که دل او برایتان تنگ خواهد شد . یک حقیقت وجود دارد و آن اینکه چنانچه شما برای خودتان قیمت قائل گردید , دیگران نیز برایتان بها قائل خواهند شد . بدین ترتیب هر چه بیشتر برای خودتان وقت بگذارید , طرف مقابل تان را بیشتر برای نزدیک شدن به خودتان تحریک نموده اید . لباس هایی را بپوشید که وی دوست دارد , موهایتان را مدل مورد علاقه او درست نمائید و . . . مطمئنا وی برای این که به شما بگوید چقدر زیباتر از قبلی شده اید , به سوی تان خواهد آمد .

 

فاصله تان را حفظ نمایید

مسافت آدمها را دلتنگ می نماید . اگر شما سعی نمایید که مدام به سمت اش بروید و با او صحبت فرمایید , در واقع او را از خویش رانده اید . یادتان باشد , اگر می خواهید که دل طرف مقابلتان برای شما تنگ شود , باید فاصله تان را با او حفظ فرمائید . در واقع هر چه بیشتر در دسترس باشید , احتمال دلتنگ کردن او‌را کمتر کرده اید . آیا او می تواند دلش برای هر که ترکش نمی کند , تنگ شود؟!

دلتنگ تان را نهفته فرمایید

اگر طرف مقابل تان به سمت تان بازگشت و احساس پشیمانی کرد , حتی اگر میخواهید که به او فرصت مجدد ای دهید , کمی صبر فرمایید . انعطاف پذیری در این شرایط کار عاقلانه ای نیست . طوری برخورد فرمایید که او فکر نکند برای شما همان آدم سابق است . به وی نگویید که چقدر دلتان برایش تنگ شده و چقدر برای برگشت اش روزشماری می کردید . در ابتدا کمی خشک و سرد با او برخورد فرمائید و از زندگی تان جزییات زیادی پیدایش ندهید , بگذارید که وی خودش برای دریافت اطلاعات بیشتر و به دست آوردن دل شما تلاش نماید .

برای خودتان زمان بگذارید

به زندگی تان تصور کنید . شما چه کسی بوده اید؟ چه کسی دوست دارید باشید؟ سعی کنید که برای خودتان وقت بیشتری بگذارید و تبدیل به انسان بهتری گردید . شما باید الگوی دیگران باشید , فردی که به تنهایی نیز موفق است . اعتماد به نفس بالا می تواند یکی از مهمترین محرک ها برای بازگشت طرف پیش رویتان باشد , پس خودتان را دست‌کم نگیرید .

از موفقیت هایتان حرف بزنید

همه ما جذب آدمهای موفق می شویم . در حالتی‌که طرف مقابل تان ببیند که شما در غیاب وی به موفقیت های زیادی دست یافته اید , مطمئنا به سمت تان جذب می شود . بنابراین سعی نمایید که در هر شرایطی بهترین باشید تا نه تنها اطرافیان تان , بلکه عزیزترین شخص زندگی تان هم از کنار شما بودن به خود افتخار نماید .

Related posts
روانشناسی

راز زندگی زیبا در چیست؟

روانشناسی

تاثیر شکرگزاری در زندگی چگونه است؟

روانشناسی زناشوییروانشناسی

همکار بودن باهمسر را چگونه مدیریت کنیم؟

روانشناسی

نئو و تحلیل این تست روانشناسی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *