روانشناسی جنسی

رابطه جنسی و راه های نه گفتن

چه طور در رابطه جنسی نه بگوییم

علامت هایی که نشان میدهد شما برای رابطه جنسی  با همسر خود آماده نیستید و زمانی که بدن شما آماده برقراری رابطه نیست.

بدن شما نه میگوید

در حالتی که شما وقتی به رابطه جنسی می پندارید , بترسید یا این که لرزه بگیرید و استرس داشته باشید بدن شما مهیا نیست شما ممکن است حس تهوع یا این که خفگی داشته باشید .

شما احتیاج به جا و مکان داشته باشید

احساس شما بسیار اسیب پذیر است شما می بایست برای این کار وقت بگذارید و ذهن و احساسات خودرا کنترل فرمایید آن گاه آغاز به رابطه برقرار کردن بکنید .

در شرایطی که رابطه خودرا به مرحله بعدی نرسانید شما آماده نیستید

همیشه به خاطر داشته باشید که مشغول شدن دررابطه جنسی به شدت بهفرد بستگی دارد این قضیه مخصوصا برای خانم ها صحت دارد . موج افراطی از احساسات بعداز روابط جنسی است احساس جدّي تر در خصوص مرد است در این زمان شما آماده نیستید .

 

 

شایسته ترین زمان را پیدا فرمائید

روابط جنسی نظیر هر عمل دیگری در ازدواج احتیاج به برقراری ارتباط و گفتگو دارد اشکالی دارد که هر دوی شما همزمان میل جنسی نداشته باشید . نکته مهم اینجاست که می بایست با هم صادقانه رفتار نموده و به میزان کافی به هم اعتماد داشته باشید که شوهرتان فکر نکند از عمد قصد اذیت کردن او را دارید .

می‌توانید کاری را پیشنهاد دهید که احتمالا ظاهرا خيلي جنسی بنظر نیاید اما بتواند یاری خيلي زيادي به شما بکند . مثلا در خصوص زمان هایی از روز صحبت نمایید که روابط جنسی جذابیت مضاعف یا کمتری برایتان دارد و وقتی را پیشنهاد دهید که حس و حال بهتری برای رابطه داشته باشید .

رابطه جنسی

مهم این است که خلاقیت به خرج داده و با هم راهکاری برای این قضیه پیدا فرمایید .

چیزهایی که باعث تحریکتان می شود را پیدا فرمائید

در زمینه ی این که چه چیزهایی سبب ساز برانگیخته شدن شما می شود تصور کنید . درصورتی که میل به رابط جنسی با شریکتان هماهنگ نیستید از خودتان سوال نمائید برای این‌که حسش را پیدا نمائید به چه چیزهایی احتیاج دارید . روی چیزهایی که شریکتان بدرستی انجام نمی دهد تمرکز نکنید چون مسلما میل شما‌را خاموش می نماید به محض این‌که متوجه گردید چه چیزهایی تحریکتان می نماید می‌توانید این داده ها را به شریکتان بدهید تا متوجه شود برای پیشنوازی و حاضر شدن شما چه کاری می بایست انجام دهد .

مثلا به وی بگویید چه حرفهایی سبب ساز تحریک شدن شما می شود . یا این که شاید حرکتی خاص شما‌را برای رابطه فراهم می کند مانند بوسیدن , در اغوش کشیدن یا این که فشار دادن و خوردن ناحیه ای خاص از بدن .

Related posts
روانشناسی زناشوییروانشناسی جنسی

رابطه زناشویی و اثر آن در روحیه افراد

روانشناسی جنسی

زود انزالی و راه های مقابله با آن

روانشناسی جنسی

12 نکته مهم در یک رابطه جنسی

روانشناسی جنسی

ارگاسم زنان در رابطه جنسی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *