مشاوره های پیش از ازدواج

مردان هوسران را بهتر بشناسیم!

چه تفاوتی بین یک مرد هوسران و یک مرد عاشق وجود دارد؟

نشانه های مردان هوسران چیست؟ دلیل اینکه شما باید بدانید که مردان هوسران چه ویژگیهایی دارند , چیست؟ بسیاری از شما در زندگی عاطفی خود با مردانی مواجه شوید که ادعای دوست داشتن شمارا دارند .

وی مدام شما را در مورد ازدواج حیران می گذارد!

این یکی از علامت های روشن است که نشان میدهد مردی که با وی در رابطه میباشید , دنبال عشق حقیقی و واقعی است یا هوسران است . هر کس حقیقتا شما‌را دوست داشته باشید به روشنی در زمینه ی قصد و هدفش از ارتباط با شما و دیدگاهش نسبت به ازدواج صحبت می نماید . البته مردی که هوسران باشد , هیچ وقت پاسخ روشن و صریحی به شما راجع به ازدواج نمی دهد و همواره شمارا حیران نگه میدارد .

به دوستت دارم هایش نمی توان اعتماد کرد!

مردی که حقیقتا شما‌را دوست داراست می گوید “ من عاشق تو هستم ” چون وی واقعا حس می کند شمارا دوست دارد و میخواهد این را به شما بفهماند . البته مردی که فقط دنبال هوسرانی است , زمان هایی که می خواهد عذرخواهی نماید یا درخواست رابطه جنسی از شما داشته باشد , می گوید عاشقت هستم .

این فرد از لحاظ احساساتی در دسترس شما نیست!

علاقه چیزی است که قلب ها را به هم متصل می نماید . علاقه شما می‌تواند حال او‌را بهتر نماید چه بسا زمانی که نزدیک او نباشید . هر کس عاشق شما باشد از دید احساساتی مدام در اختیار شما خواهد بود در حالی که مرد هوسران برایش فرقی نمیکند شما چه احساساتی دارید . چه نزدیک به شما باشد چه نباشد!

عزیزان و خانواده شما برای او مهم نیست

مردی که در جستجوی عشق در شماست , حقیقتا علاقمند به درک کردن در مورد کسانی است که بخش مهمی از زندگی شمارا تشکیل می دهند . مانند خانواده و دوستان . او ممکن است علاقه مند به دانستن بیشتر راجع به آن ها باشد و یا حتی بخواهد آن ها را ملاقات نماید . اما مرد هوسران علاقه ای به دانستن راجع به افراد نزدیک شما ندارد .

مردی که عاشق شماست چه ویژگی هایی دارد

مردان هوسران اغلب شما را تهدید به ترک می نمایند

در شرایطی که با چنین شخصی دچار اختلاف و دعوا گردید , شما‌را به ترک کردن تهدید می نماید . ولی هر کس عاشق شما باشد , در‌پی این است که اختلافات را حل کرده و شرایط را درست نماید و فرقی ندارد که چه کسی اول دعوا را شروع کرد‌ه باشد .

هر که شیفته شما باشد , شما‌را حتی با لباسی که چندان زیبا نیز نباشد دوست دارد

او توقع دارد که برای او لباس بپوشید

هر کس دلداده شما باشد , شما‌را چه بسا با لباسی که چندان خوشگل نیز نباشد دوست دارد . وی شما‌را حتی با موهای به هم ریخته دوست دارد و لباس های شما تاثیر چندانی روی او نمی گذارد . البته مرد هوسران دنبال این است که مدام پیش وی با ظاهری فوق العاده حاضر گردید و این‌که برای او لباس بپوشید .

چه بسا ممکن است وی از شما بخواهد که همراه دوستانش لباس های آنچنانی بپوشید تا بتواند به این راجع به این این که نامزد جذابی دارد به آن‌ها فخر بفروشد .

!

مرد هوسران و مردی که عاشق شماست

وی مدام راجع به وزن شما اظهار نظر خواهد کرد

مردی که هوسران باشد , بدن را به عنوان مهم‌ترین عنصر هر ارتباطی می بیند و لذا همواره راجع به وزن و ظاهر شما نظر خواهد داد . البته هر که عاشق شما باشد , درک می نماید که موقعیت بدن متغیر است و همیشه نمی تواند بهترین فرم را داشته باشد .

او میخواهد شما راجع به رنگ پوست و فرم بدنتان اعتماد به نفس داشته باشید و مشکلی با آن نداشته باشید . البته در عین حال به دنبال این است که بدن متناسبی داشته باشید و رویه زندگی سالم را در پیش بگیرید .

خواسته ها و نظر شما برای مردان هوسران مهم نیست!

هر که نظر خویش را دارد و دوست دارد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارد . ولی برای مرد هوسران این موارد اهمیتی ندارد . به علاوه , خواسته های شما برای او اهمیت ندارد . البته مردی که شما را دوست دارد نظرات شمارا جویا می شود و تلاش می کند به پاسخی برسید که هردو را خوشحال کند .

ایده او در ملاقات ها فقط مسائل جنسی است!

هر کس حقیقتا شما را دوست داشته باشد در قرار ملاقات ها هرکاری که از دستش برآید انجام میدهد که شما شیفته او گردید . او با شما بسان یک شاهزاده رفتار خواهد کرد چرا‌که می‌خواهد جهانی را که شایسته آن می باشید به شما هدیه دهد .

ولی شخصی که هوسران باشد , با این جزئیات با شما رفتار نخواهد کرد و مسائلی را مطرح می نماید که به انتهای همه آن ها به لذت های جنسی ختم می شود .

وی به کارهای روزانه اهمیت نمی دهد

وقتی که بحث پخت و پز , تمیز کردن و یا این که داشتن یک طرح زندگی , وسط می‌آید , مرد هوسران باشد , اصلا به این ها اهمیتی نمی دهد و به شما در انجام آن‌ها کمکی نخواهد کرد .

البته مردی که شما‌را دوست داشته باشد حتی در کوچکترین کارها نیز ممکن است به شما یاری دهد . همینطور برای آینده ممکن است مبلغی را ذخیره نماید تا برای زندگی با شما طرحی داشته باشد .

Related posts
مشاوره های پیش از ازدواج

با فرد سیگاری ازدواج کنیم یا نه؟

مشاوره های پیش از ازدواج

شب زفاف و آداب مخصوص این شب

مشاوره های پیش از ازدواج

سولوگامی یا ازدواج با خود و دردسر هایش!

مشاوره های پیش از ازدواج

زود انزالی و راه های درمان!

Sign up for our Newsletter and
stay informed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *